27. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Komunikat końcowy

60m ppł‚.

[K40]

76,20 cm

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

76,20 cm

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

100,00 cm

1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
5 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

91,40 cm

1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 Gubin POL 0.00 - 0.00 0
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

91,40 cm

1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Siwak Piotr 1961-08-19 Rudna POL 0.00 - 0.00 0
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

84,00 cm

1 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 - 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

84,00 cm

1 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

76,20 cm

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

76,20 cm

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

60m

[K35]

1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 - 0.00 0
3 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Anna 1978-02-10 Tarnowskie Góry POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 - 0.00 0
6 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Pryvalava Nataliya 1973-02-23 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
5 Zaradava Rehina 1968-11-27 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław - 0.00 - 0.00 0
2 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
4 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE 0.00 - 0.00 0
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
4 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
5 Warzecha Beata 1963-01-25 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
4 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0
5 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
7 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 - 0.00 0
8 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
9 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
10 Yurchanka Andrei 1982-04-19 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 - 0.00 0
3 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 0.00 - 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
5 Scheuer Bartosz 1974-07-14 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
5 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
6 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 - 0.00 0
7 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 0.00 - 0.00 0
8 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 0.00 - 0.00 0
4 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 - 0.00 0
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 0.00 - 0.00 0
2 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 - 0.00 0
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
6 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
7 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0
9 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
6 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
7 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 0.00 - 0.00 0
8 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
9 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
4 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
7 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
8 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
9 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 - 0.00 0
10 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
11 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
12 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 - 0.00 0
13 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 0.00 - 0.00 0
14 Witt Henryk 1949-11-08 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
15 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 0.00 - 0.00 0
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 0.00 - 0.00 0
3 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
6 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 0.00 - 0.00 0
7 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 - 0.00 0
3 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Kwiatkowska Angelina 1999-05-12 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0

3000m

[K35]

1 Kasko Maryna 1981-11-17 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Kowalewska Elżbieta 1982-02-25 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
3 Krautsova Volha 1981-02-07 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
4 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
2 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Tsukhlo Alena 1954-05-13 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Tukendorf Barbara 1952-12-03 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Bednarek Jakub 1981-06-27 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
2 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
3 Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia POL 0.00 - 0.00 0
4 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
5 Glugla Mariusz 1978-09-30 Świecie POL 0.00 - 0.00 0
6 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
8 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
9 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
10 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
11 Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
12 Omąkowski Jarosław 1980-11-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
13 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
14 Stawski Paweł 1981-11-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0
15 Szulik Grzegorz 1981-06-17 Jastrzębie-Zdrój POL 0.00 - 0.00 0
16 Tetserukou Ihar 1978-07-26 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
17 Vinterhryn Andrei 1981-10-23 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
18 Wiśniowski Krzysztof 1982-04-07 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL 0.00 - 0.00 0
2 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
4 Kasiachenka Siarhei 1974-10-04 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
5 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
6 Plesiński Mariusz 1973-08-08 Świętoszów POL 0.00 - 0.00 0
7 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 0.00 - 0.00 0
8 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Bazimierowski Sylwester 1971-09-24 Dolaszewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Gałkowski Dariusz 1969-05-22 Sławno POL 0.00 - 0.00 0
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Karaliou Kiryl 1970-09-25 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
6 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
7 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
9 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
10 Zhauronak Henadzi 1972-09-20 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Krupitsa Yury 1963-07-18 Run4Fun.by POL 0.00 - 0.00 0
3 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
6 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 0.00 - 0.00 0
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 0.00 - 0.00 0
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
4 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Rymasheuski Aliaksandr 1957-01-20 Amatar BLR 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
2 Dren Anatoli 1951-01-12 Kołobok BLR 0.00 - 0.00 0
3 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Majłowski Aleksander 1950-04-01 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
5 Suddziankou Uladzimir 1946-10-01 Amatar BLR 0.00 - 0.00 0
6 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

3000m chód

[K45]

1 Khmialnitskaya Larisa 1971-09-23 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
2 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
3 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

1 Kotsuba Polina 1934-10-14 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Andrusheuski Aliaksandr 1978-03-04 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
2 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0
3 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Aksinushkin Aliaksandr 1968-06-05 Rogaczou BLR 0.00 - 0.00 0
2 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Semianovich Leanid 1962-07-18 Krok BLR 0.00 - 0.00 0
5 Shabeka Henadzi 1960-11-07 Viciebsk BLR 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 0.00 - 0.00 0
3 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
4 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 0.00 - 0.00 0
2 Kruhlikau Valery 1946-01-05 Meta BLR 0.00 - 0.00 0
3 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
4 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0

200m

[K30]

1 Bachmatiuk Magdalena 1986-01-14 Piła POL 0.00 0 0.00 0

[K35]

1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 0.00 0 0.00 0
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 0 0.00 0

[K40]

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Belaya Sviatlana 1977-11-18 Saligorsk BLR 0.00 0 0.00 0
4 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 0 0.00 0
6 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
7 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 0 0.00 0
8 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
9 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
10 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
11 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0

[K45]

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 0.00 0 0.00 0
5 Yurkova Alena 1970-01-10 Minsk BLR 0.00 0 0.00 0

[K50]

1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[K55]

1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE 0.00 0 0.00 0
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 0 0.00 0

[K60]

1 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0
2 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 0 0.00 0

[M35]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 0.00 0 0.00 0
5 Klóska Dariusz 1979-05-13 Złotów POL 0.00 0 0.00 0
6 Kmieciak Robert 1981-11-04 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
7 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
8 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 0.00 0 0.00 0
9 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków POL 0.00 0 0.00 0
11 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
12 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 0 0.00 0
13 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
14 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
15 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0

[M40]

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 0 0.00 0
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
4 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL 0.00 0 0.00 0
5 Salauyeu Vitali 1976-12-23 Master BLR 0.00 0 0.00 0
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 0.00 0 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M45]

1 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
2 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 0 0.00 0
3 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 0.00 0 0.00 0
4 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 0.00 0 0.00 0
7 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
8 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
9 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 0 0.00 0

[M50]

1 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
2 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 0.00 0 0.00 0
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 0 0.00 0
5 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 0 0.00 0
6 Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
7 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 0.00 0 0.00 0
8 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
9 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
10 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
11 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[M55]

1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 0 0.00 0
2 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 0 0.00 0
5 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 0 0.00 0
7 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 0.00 0 0.00 0
8 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 0 0.00 0

[M60]

1 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 0.00 0 0.00 0
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
5 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
6 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0
7 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M65]

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 0 0.00 0
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 0.00 0 0.00 0
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
6 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
9 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
10 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0

[M70]

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 0.00 0 0.00 0
4 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M75]

1 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 0.00 0 0.00 0
2 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
3 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 0.00 0 0.00 0
5 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 0.00 0 0.00 0

[M80]

1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 0.00 0 0.00 0
2 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR 0.00 0 0.00 0
4 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[pk]

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 0.00 0 0.00 0

400m

[K35]

1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 - 0.00 0
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Lenkavets Sviatlana 1970-03-24 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE 0.00 - 0.00 0
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 Lubin POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
4 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
5 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
8 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
9 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 0.00 - 0.00 0
2 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 0.00 - 0.00 0
3 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 0.00 - 0.00 0
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
6 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
3 Kontonis Dionisios 1969-02-06 Minos Pedas GRC 0.00 - 0.00 0
4 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
8 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 0.00 - 0.00 0
4 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 Gubin POL 0.00 - 0.00 0
5 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
7 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
9 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 - 0.00 0
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Maruk Mikalai 1958-12-13 Run4Fun.by BLR 0.00 - 0.00 0
5 Siwak Piotr 1961-08-19 Rudna POL 0.00 - 0.00 0
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
7 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
8 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
8 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
9 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
4 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 0.00 - 0.00 0
5 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 0.00 - 0.00 0
6 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
8 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
10 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
5 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 0.00 - 0.00 0

800m

[K35]

1 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
3 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
4 Karazhan Natallia 1974-06-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Karnatsevich Halina 1969-11-02 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
2 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 Lubin POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Busel Aleksandr 1982-07-16 Bełaruśniefc BLR 0.00 - 0.00 0
2 Khalko Dzianis 1978-09-16 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
3 Kotelnicki Mariusz 1980-03-29 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Pisulski Adam 1980-12-24 Żagań POL 0.00 - 0.00 0
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
7 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
8 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
9 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 0.00 - 0.00 0
2 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 0.00 - 0.00 0
3 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 0.00 - 0.00 0
4 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
6 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
7 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
8 Yakauleu Siarhei 1975-11-27 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
9 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 Gubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
6 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
7 Sekowski Marek 1966-04-25 Kaczmar Project POL 0.00 - 0.00 0
8 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 0.00 - 0.00 0
2 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 0.00 - 0.00 0
4 Lisouski Mikhail 1960-01-04 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
5 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Siwak Piotr 1961-08-19 Rudna POL 0.00 - 0.00 0
8 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
9 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
3 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
4 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
4 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 0.00 - 0.00 0
5 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
6 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 0.00 - 0.00 0
2 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
4 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

skok w dal

[K35]

1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 0.00 0 0.00 0
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 0.00 0 0.00 0

[K40]

1 Mielcarek Anna 1978-02-10 Tarnowskie Góry POL 0.00 0 0.00 0
2 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 0.00 0 0.00 0
3 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0

[K45]

1 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 0.00 0 0.00 0
2 Yurkova Alena 1970-01-10 Minsk BLR 0.00 0 0.00 0

[K55]

1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0

[M35]

1 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych - 0.00 0 0.00 0
2 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
3 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 0.00 0 0.00 0
4 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
5 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
6 Śliwka Rafał 1982-03-17 Szczecin POL 0.00 0 0.00 0
7 Zrazek Piotr 1978-07-20 Łowicz POL 0.00 0 0.00 0

[M40]

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Ozimiński Rafał 1977-04-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M45]

1 Lenart Jacek 1970-08-30 Zgorzelec POL 0.00 0 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
5 Ulewski Tomasz 1970-03-07 Ryjewo POL 0.00 0 0.00 0
6 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 0.00 0 0.00 0

[M50]

1 Gołębiowski Marek 1964-02-06 Chróścice POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
2 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[M60]

1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 0 0.00 0
5 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
6 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 0.00 0 0.00 0

[M65]

1 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 0 0.00 0
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
6 Szydłowski Stanisław 1950-11-14 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
7 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 0.00 0 0.00 0
8 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 0.00 0 0.00 0

[M70]

1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 0 0.00 0
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0

[M75]

1 Michalski Wojciech 1942-10-17 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0

skok wzwyż

[K40]

1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Kurtcan Aycan 1968-05-22 Izmir Athletics Sport Clu TUR 0.00 - 0.00 0
2 Politowska Violetta 1972-04-21 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
3 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk BLR 0.00 - 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 - 0.00 0
5 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0
6 Ulewski Tomasz 1970-03-07 Ryjewo POL 0.00 - 0.00 0
7 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiowski Marek 1964-02-06 Chróścice POL 0.00 - 0.00 0
3 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
4 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kopciowski Zenon 1960-12-15 Frank POL 0.00 - 0.00 0
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 - 0.00 0
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
6 Zakrzewski Andrzej 1959-07-27 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
7 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
4 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
6 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
3 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
4 Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0

trójskok

[K30]

1 Bachmatiuk Magdalena 1986-01-14 Piła POL 0.00 0 0.00 0

[K35]

1 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 0.00 0 0.00 0

[K40]

1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 0.00 0 0.00 0
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0

[K50]

1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 0 0.00 0

[K55]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0

[M35]

1 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 0 0.00 0

[M40]

1 Ozimiński Rafał 1977-04-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M45]

1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
4 Ulewski Tomasz 1970-03-07 Ryjewo POL 0.00 0 0.00 0
5 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 0.00 0 0.00 0

[M50]

1 Czop Stanisław 1965-10-30 Chłaniówek POL 0.00 0 0.00 0
2 Gołębiowski Marek 1964-02-06 Chróścice POL 0.00 0 0.00 0
3 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
6 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0

[M55]

1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 0.00 0 0.00 0
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
4 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 0 0.00 0
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 0.00 0 0.00 0

[M65]

1 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
2 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 0.00 0 0.00 0
5 Szydłowski Stanisław 1950-11-14 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
6 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 0.00 0 0.00 0

[M70]

1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
3 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0

[M75]

1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 0 0.00 0

skok o tyczce

[M35]

1 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych - 0.00 - 0.00 0
2 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 0.00 - 0.00 0
2 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Boratyn Dariusz 1967-05-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 0.00 - 0.00 0
2 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
4 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

pchnięcie kulą

[K35]

4,00 kg

1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 0.00 - 0.00 0
2 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

4,00 kg

1 Hermaniuk Nataliua 1975-03-30 Grodnomasters BLR 0.00 - 0.00 0
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

4,00 kg

1 Bratkowska Anna 1969-04-17 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

3,00 kg

1 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr BLR 0.00 - 0.00 0

[K55]

3,00 kg

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0
4 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Warzecha Beata 1963-01-25 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

3,00 kg

1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

3,00 kg

1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0

[K70]

3,00 kg

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[K75]

2,00 kg

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

2,00 kg

1 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[K85]

2,00 kg

1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

7,26 kg

1 Hliabovich Yury 1979-04-21 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
2 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
4 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojtaszczyk Jakub 1982-02-21 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

7,26 kg

1 Gawłowski Tomasz 1973-04-17 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 0.00 - 0.00 0
3 Mazurkiewicz Paweł 1977-02-16 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
4 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
5 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

7,26 kg

1 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 0.00 - 0.00 0
3 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 0.00 - 0.00 0
4 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
5 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
6 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
7 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze POL 0.00 - 0.00 0
8 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
9 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
10 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

6,00 kg

1 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
3 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
5 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
6 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

6,00 kg

1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 0.00 - 0.00 0
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
4 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

5,00 kg

1 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
2 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 0.00 - 0.00 0
5 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Hunfeld POL 0.00 - 0.00 0
6 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
7 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
8 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0
9 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

5,00 kg

1 Baura Marian 1952-06-19 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca POL 0.00 - 0.00 0
3 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 0.00 - 0.00 0
7 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
8 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 0.00 - 0.00 0
9 Kret Zdzisław 1952-03-06 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
10 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
11 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
12 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
13 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
14 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
15 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
16 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
17 Trescher Jerzy 1950-02-06 Aleksandrów Kujawski POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

4,00 kg

1 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
5 Muchewicz Edward 1948-01-17 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
7 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
8 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
9 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

4,00 kg

1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
5 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0
6 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

3,00 kg

1 Chuchro Stanisław 1937-02-25 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0

[M90]

3,00 kg

1 Mielcarek Władysław 1925-10-10 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

ciężarek

[K40]

9,08 kg

1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

9,08 kg

1 Bratkowska Anna 1969-04-17 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

7,26 kg

1 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr BLR 0.00 - 0.00 0

[K55]

7,26 kg

1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

5,45 kg

1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

5,45 kg

1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0

[K70]

5,45 kg

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[K75]

4,00 kg

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

4,00 kg

1 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

15,88 kg

1 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Kozłowski Damian 1978-08-26 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
4 Wojtaszczyk Jakub 1982-02-21 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

15,88 kg

1 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

15,88 kg

1 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 0.00 - 0.00 0
3 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 0.00 - 0.00 0
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
5 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

11,34 kg

1 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
4 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

11,34 kg

1 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
4 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

9,08 kg

1 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 0.00 - 0.00 0
3 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
5 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Hunfeld POL 0.00 - 0.00 0
6 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
7 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

9,08 kg

1 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kret Zdzisław 1952-03-06 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
6 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
7 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
8 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
9 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

7,26 kg

1 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 0.00 - 0.00 0
5 Muchewicz Edward 1948-01-17 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
7 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
8 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

7,26 kg

1 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
4 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

5,45 kg

1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 - 0.00 0
2 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Komunikat końcowy

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

60m ppł‚. (28)

[K40] - 60m ppł‚. (1)    76,20 cm

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 60m ppł‚. (2)    76,20 cm

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 60m ppł‚. (5)    100,00 cm

1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
5 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 60m ppł‚. (3)    91,40 cm

1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 Gubin POL 0.00 - 0.00 0
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 60m ppł‚. (4)    91,40 cm

1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Siwak Piotr 1961-08-19 Rudna POL 0.00 - 0.00 0
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 60m ppł‚. (4)    84,00 cm

1 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 - 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 60m ppł‚. (3)    84,00 cm

1 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 60m ppł‚. (4)    76,20 cm

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 60m ppł‚. (2)    76,20 cm

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

60m (110)

[K35] - 60m (3)   

1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 - 0.00 0
3 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K40] - 60m (7)   

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Anna 1978-02-10 Tarnowskie Góry POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 - 0.00 0
6 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 60m (5)   

1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Pryvalava Nataliya 1973-02-23 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
5 Zaradava Rehina 1968-11-27 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0

[K50] - 60m (5)   

1 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław - 0.00 - 0.00 0
2 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
4 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 60m (6)   

1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE 0.00 - 0.00 0
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
4 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
5 Warzecha Beata 1963-01-25 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 60m (1)   

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 60m (2)   

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 60m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 60m (10)   

1 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
4 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0
5 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
7 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 - 0.00 0
8 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
9 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
10 Yurchanka Andrei 1982-04-19 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0

[M40] - 60m (6)   

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 - 0.00 0
3 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 0.00 - 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
5 Scheuer Bartosz 1974-07-14 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 60m (8)   

1 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
5 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
6 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 - 0.00 0
7 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 0.00 - 0.00 0
8 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 60m (7)   

1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 0.00 - 0.00 0
4 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 - 0.00 0
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 60m (9)   

1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 0.00 - 0.00 0
2 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 - 0.00 0
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
6 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
7 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0
9 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 60m (9)   

1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
6 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
7 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 0.00 - 0.00 0
8 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
9 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 60m (15)   

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
4 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
7 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
8 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
9 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 - 0.00 0
10 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
11 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
12 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 - 0.00 0
13 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 0.00 - 0.00 0
14 Witt Henryk 1949-11-08 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
15 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M70] - 60m (3)   

1 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 0.00 - 0.00 0
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 60m (7)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 0.00 - 0.00 0
3 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
6 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 0.00 - 0.00 0
7 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 60m (3)   

1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 0.00 - 0.00 0
3 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 60m (3)   

1 Kwiatkowska Angelina 1999-05-12 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0

3000m (82)

[K35] - 3000m (4)   

1 Kasko Maryna 1981-11-17 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Kowalewska Elżbieta 1982-02-25 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
3 Krautsova Volha 1981-02-07 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
4 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 3000m (4)   

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 3000m (1)   

1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 3000m (1)   

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 3000m (2)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 3000m (3)   

1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
2 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Tsukhlo Alena 1954-05-13 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0

[K65] - 3000m (1)   

1 Tukendorf Barbara 1952-12-03 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 3000m (18)   

1 Bednarek Jakub 1981-06-27 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
2 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
3 Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia POL 0.00 - 0.00 0
4 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 0.00 - 0.00 0
5 Glugla Mariusz 1978-09-30 Świecie POL 0.00 - 0.00 0
6 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
8 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
9 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
10 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
11 Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
12 Omąkowski Jarosław 1980-11-03 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
13 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
14 Stawski Paweł 1981-11-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0
15 Szulik Grzegorz 1981-06-17 Jastrzębie-Zdrój POL 0.00 - 0.00 0
16 Tetserukou Ihar 1978-07-26 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
17 Vinterhryn Andrei 1981-10-23 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
18 Wiśniowski Krzysztof 1982-04-07 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 3000m (8)   

1 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL 0.00 - 0.00 0
2 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
4 Kasiachenka Siarhei 1974-10-04 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
5 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
6 Plesiński Mariusz 1973-08-08 Świętoszów POL 0.00 - 0.00 0
7 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 0.00 - 0.00 0
8 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 3000m (10)   

1 Bazimierowski Sylwester 1971-09-24 Dolaszewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Gałkowski Dariusz 1969-05-22 Sławno POL 0.00 - 0.00 0
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Karaliou Kiryl 1970-09-25 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
6 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
7 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
9 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
10 Zhauronak Henadzi 1972-09-20 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m (6)   

1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Krupitsa Yury 1963-07-18 Run4Fun.by POL 0.00 - 0.00 0
3 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
6 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m (4)   

1 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 0.00 - 0.00 0
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M60] - 3000m (6)   

1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 0.00 - 0.00 0
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
4 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Rymasheuski Aliaksandr 1957-01-20 Amatar BLR 0.00 - 0.00 0

[M65] - 3000m (5)   

1 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
2 Dren Anatoli 1951-01-12 Kołobok BLR 0.00 - 0.00 0
3 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Majłowski Aleksander 1950-04-01 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 3000m (6)   

1 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
5 Suddziankou Uladzimir 1946-10-01 Amatar BLR 0.00 - 0.00 0
6 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 3000m (1)   

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 3000m (1)   

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 3000m (1)   

1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

3000m chód (31)

[K45] - 3000m chód (3)   

1 Khmialnitskaya Larisa 1971-09-23 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
2 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
3 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 3000m chód (1)   

1 Kotsuba Polina 1934-10-14 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0

[M35] - 3000m chód (3)   

1 Andrusheuski Aliaksandr 1978-03-04 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
2 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 0.00 - 0.00 0
3 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 3000m chód (1)   

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 3000m chód (2)   

1 Aksinushkin Aliaksandr 1968-06-05 Rogaczou BLR 0.00 - 0.00 0
2 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m chód (4)   

1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m chód (5)   

1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Semianovich Leanid 1962-07-18 Krok BLR 0.00 - 0.00 0
5 Shabeka Henadzi 1960-11-07 Viciebsk BLR 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M60] - 3000m chód (3)   

1 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 0.00 - 0.00 0
3 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 3000m chód (4)   

1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
4 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 3000m chód (4)   

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 0.00 - 0.00 0
2 Kruhlikau Valery 1946-01-05 Meta BLR 0.00 - 0.00 0
3 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
4 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 3000m chód (1)   

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0

200m (110)

[K30] - 200m (1)   

1 Bachmatiuk Magdalena 1986-01-14 Piła POL 0.00 0 0.00 0

[K35] - 200m (2)   

1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 0.00 0 0.00 0
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 0 0.00 0

[K40] - 200m (11)   

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Belaya Sviatlana 1977-11-18 Saligorsk BLR 0.00 0 0.00 0
4 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 0.00 0 0.00 0
6 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
7 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 0 0.00 0
8 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
9 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
10 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
11 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 200m (5)   

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 0.00 0 0.00 0
5 Yurkova Alena 1970-01-10 Minsk BLR 0.00 0 0.00 0

[K50] - 200m (2)   

1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 200m (3)   

1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE 0.00 0 0.00 0
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 200m (2)   

1 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0
2 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0

[K80] - 200m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 0 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 200m (15)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 0.00 0 0.00 0
5 Klóska Dariusz 1979-05-13 Złotów POL 0.00 0 0.00 0
6 Kmieciak Robert 1981-11-04 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
7 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
8 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL 0.00 0 0.00 0
9 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków POL 0.00 0 0.00 0
11 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
12 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 0 0.00 0
13 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
14 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
15 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0

[M40] - 200m (7)   

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 0.00 0 0.00 0
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
4 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL 0.00 0 0.00 0
5 Salauyeu Vitali 1976-12-23 Master BLR 0.00 0 0.00 0
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 0.00 0 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 200m (9)   

1 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
2 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 0 0.00 0
3 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 0.00 0 0.00 0
4 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 0 0.00 0
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 0.00 0 0.00 0
7 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
8 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
9 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 0 0.00 0

[M50] - 200m (11)   

1 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
2 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 0.00 0 0.00 0
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 0.00 0 0.00 0
5 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 0 0.00 0
6 Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
7 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 0.00 0 0.00 0
8 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
9 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
10 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
11 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M55] - 200m (8)   

1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 0 0.00 0
2 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 0 0.00 0
5 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 0 0.00 0
7 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 0.00 0 0.00 0
8 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 0 0.00 0

[M60] - 200m (8)   

1 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 0.00 0 0.00 0
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
5 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
6 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0
7 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 200m (10)   

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 0 0.00 0
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 0.00 0 0.00 0
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
6 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
9 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
10 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 200m (4)   

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 0.00 0 0.00 0
4 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 200m (5)   

1 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 0.00 0 0.00 0
2 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
3 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 0.00 0 0.00 0
5 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 200m (4)   

1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 0.00 0 0.00 0
2 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR 0.00 0 0.00 0
4 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[pk] - 200m (2)   

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 0.00 0 0.00 0

400m (82)

[K35] - 400m (1)   

1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K40] - 400m (4)   

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 - 0.00 0
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 400m (3)   

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Lenkavets Sviatlana 1970-03-24 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 400m (3)   

1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE 0.00 - 0.00 0
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 400m (1)   

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 400m (1)   

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 Lubin POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 400m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 400m (9)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
4 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
5 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
8 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
9 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 400m (6)   

1 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 0.00 - 0.00 0
2 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 0.00 - 0.00 0
3 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 0.00 - 0.00 0
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
6 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 400m (8)   

1 Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
3 Kontonis Dionisios 1969-02-06 Minos Pedas GRC 0.00 - 0.00 0
4 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
8 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M50] - 400m (9)   

1 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 0.00 - 0.00 0
4 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 Gubin POL 0.00 - 0.00 0
5 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
7 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
9 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m (8)   

1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 - 0.00 0
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Maruk Mikalai 1958-12-13 Run4Fun.by BLR 0.00 - 0.00 0
5 Siwak Piotr 1961-08-19 Rudna POL 0.00 - 0.00 0
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
7 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
8 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 400m (9)   

1 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
8 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
9 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 400m (10)   

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
4 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 0.00 - 0.00 0
5 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 0.00 - 0.00 0
6 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
8 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
10 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 400m (2)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 400m (5)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
5 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 400m (1)   

1 Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR 0.00 - 0.00 0

[pk] - 400m (1)   

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

800m (76)

[K35] - 800m (1)   

1 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 800m (4)   

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
2 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
3 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
4 Karazhan Natallia 1974-06-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[K45] - 800m (3)   

1 Karnatsevich Halina 1969-11-02 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
2 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 800m (2)   

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 800m (1)   

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 Lubin POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 800m (9)   

1 Busel Aleksandr 1982-07-16 Bełaruśniefc BLR 0.00 - 0.00 0
2 Khalko Dzianis 1978-09-16 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0
3 Kotelnicki Mariusz 1980-03-29 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Pisulski Adam 1980-12-24 Żagań POL 0.00 - 0.00 0
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 0.00 - 0.00 0
7 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
8 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
9 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 800m (8)   

1 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 0.00 - 0.00 0
2 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 0.00 - 0.00 0
3 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 0.00 - 0.00 0
4 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
6 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
7 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
8 Yakauleu Siarhei 1975-11-27 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0

[M45] - 800m (9)   

1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0
9 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M50] - 800m (8)   

1 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 Gubin POL 0.00 - 0.00 0
2 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
6 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0
7 Sekowski Marek 1966-04-25 Kaczmar Project POL 0.00 - 0.00 0
8 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 800m (9)   

1 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 0.00 - 0.00 0
2 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 0.00 - 0.00 0
4 Lisouski Mikhail 1960-01-04 Grodnopbłsport BLR 0.00 - 0.00 0
5 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Siwak Piotr 1961-08-19 Rudna POL 0.00 - 0.00 0
8 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
9 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 0.00 - 0.00 0

[M60] - 800m (6)   

1 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
3 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
4 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 800m (6)   

1 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 Lubin POL 0.00 - 0.00 0
4 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 0.00 - 0.00 0
5 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
6 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 800m (5)   

1 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 0.00 - 0.00 0
2 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
4 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 800m (3)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 800m (1)   

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 800m (1)   

1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web