27. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Komunikat końcowy

60m ppł‚.

[K40]

76,20 cm

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 9.68 - 9.06 973

[K55]

76,20 cm

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 12.96 - 10.05 792
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 14.54 - 11.27 595

[M45]

100,00 cm

1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 9.09 - 8.10 1040
2 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 11.02 - 9.82 622
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.26 - 10.03 579
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 11.37 - 10.13 558
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DNF - DNF 0

[M50]

91,40 cm

1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 10.65 - 9.35 726
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 11.87 - 10.43 500
3 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 12.28 - 10.79 434

[M55]

91,40 cm

1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 11.58 - 9.65 659
2 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 12.29 - 10.24 537
3 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 13.11 - 10.93 409
4 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 13.13 - 10.94 408

[M60]

84,00 cm

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 9.46 - 7.78 1129
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 9.75 - 8.02 1062
3 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 10.48 - 8.62 902
4 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 12.04 - 9.90 605

[M65]

84,00 cm

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 9.54 - 7.36 1252
2 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL 17.95 - 13.84 62
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0

[M70]

76,20 cm

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 11.25 - 8.43 952
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 13.51 - 10.12 560
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 14.58 - 10.92 411
- Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL DNS - DNS 0

[M75]

76,20 cm

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 11.95 - 8.22 1007
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 14.42 - 9.92 601

60m

[K35]

1 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 8.56 - 8.41 851
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 9.53 - 9.36 635
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL DNS - DNS 0

[K40]

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 7.94 - 7.51 1085
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 9.01 - 8.52 825
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 9.26 - 8.76 768
4 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 9.54 - 9.02 709
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 9.56 - 9.04 705
6 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 9.68 - 9.16 678
- Mielcarek Anna 1978-02-10 Tarnowskie Góry POL DNS - DNS 0

[K45]

1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 9.29 - 8.46 839
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 9.31 - 8.48 834
3 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 9.60 - 8.74 773
4 Pryvalava Nataliya 1973-02-23 Grodno BLR 10.17 - 9.26 657
5 Zaradava Rehina 1968-11-27 Grodno BLR 10.68 - 9.73 560

[K50]

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 9.60 - 8.41 851
2 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 10.41 - 9.12 687
3 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 12.25 - 10.74 378
- Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL DNS - DNS 0
- Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL DNS - DNS 0

[K55]

1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 9.51 - 8.02 949
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 10.19 - 8.59 808
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 10.29 - 8.68 787
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 11.14 - 9.39 629
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0
- Warzecha Beata 1963-01-25 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0

[K60]

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 10.36 - 8.39 856

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 9.46 - 7.33 1135
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 12.13 - 9.40 627

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 12.92 - 8.33 871

[M35]

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 7.16 - 7.07 922
2 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 7.36 - 7.27 831
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 7.58 - 7.48 740
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 7.66 - 7.56 707
5 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 7.93 - 7.83 600
6 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 8.06 - 7.96 552
7 Yurchanka Andrei 1982-04-19 Grodnopbłsport BLR 8.46 - 8.35 419
- Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 7.35 - 7.02 946
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 7.58 - 7.24 844
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 7.94 - 7.58 698
4 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 8.61 - 8.22 461
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL DNS - DNS 0
- Scheuer Bartosz 1974-07-14 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 7.76 - 7.17 876
2 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 7.94 - 7.34 800
3 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 7.99 - 7.38 783
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 8.25 - 7.62 682
5 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 8.26 - 7.63 678
6 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 8.42 - 7.78 619
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 8.56 - 7.91 570
8 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 9.07 - 8.38 410

[M50]

1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 8.04 - 7.19 867
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 8.04 - 7.19 867
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 8.09 - 7.23 849
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 8.20 - 7.33 804
5 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 8.49 - 7.59 694
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 8.63 - 7.71 646
7 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 9.24 - 8.26 448

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 7.93 - 6.86 1024
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 8.44 - 7.30 818
3 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 8.57 - 7.41 770
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 8.61 - 7.45 753
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 8.63 - 7.46 748
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 9.45 - 8.17 478
7 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 9.52 - 8.23 458
8 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 9.55 - 8.26 448
9 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 9.99 - 8.64 332
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 7.99 - 6.68 1115
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 8.02 - 6.70 1104
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 8.59 - 7.18 872
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 8.60 - 7.19 867
5 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 8.79 - 7.35 796
6 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 9.34 - 7.81 608
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 9.36 - 7.82 604
8 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 9.36 - 7.82 604
9 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 9.49 - 7.93 563

[M65]

1 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 8.31 - 6.69 1110
2 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 8.31 - 6.69 1110
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 8.71 - 7.01 951
4 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 8.75 - 7.04 937
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 8.85 - 7.12 899
6 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 9.15 - 7.36 791
7 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 9.35 - 7.52 723
8 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL 9.85 - 7.93 563
9 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 10.30 - 8.29 438
10 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 11.21 - 9.02 234
11 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 11.73 - 9.44 145
12 Witt Henryk 1949-11-08 Sopot POL 11.84 - 9.53 129
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 9.62 - 7.40 774
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 10.03 - 7.72 642
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 8.82 - 6.44 1242
2 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 9.62 - 7.03 941
3 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 9.71 - 7.09 913
4 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 10.35 - 7.56 707
5 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 10.55 - 7.71 646
6 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 10.66 - 7.79 615
7 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 11.18 - 8.17 478

[M80]

1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 12.82 - 8.81 286
2 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 13.32 - 9.15 204
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 13.58 - 9.33 166

[pk]

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 7.45 - 7.45 753
- Kwiatkowska Angelina 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POL DNS - DNS 0
- Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL DNS - DNS 0

3000m

[K30]

1 Wojtulewicz Anna 1987-04-07 Białystok POL 11:07.52 - 11:07.52 747

[K35]

1 Kowalewska Elżbieta 1982-02-25 Zgorzelec POL 10:41.96 - 10:33.10 847
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 11:09.25 - 11:00.01 768
3 Kasko Maryna 1981-11-17 Viktoria BLR 14:47.48 - 14:35.23 278

[K40]

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 10:41.71 - 10:07.96 924
2 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 11:46.28 - 11:09.13 743
3 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 12:36.26 - 11:56.48 616
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 12:46.66 - 12:06.33 591
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 13:36.44 - 12:53.50 479

[K45]

- Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[K50]

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 13:27.91 - 11:41.51 655

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 12:15.62 - 10:08.58 922
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL DNS - DNS 0

[K60]

1 Tsukhlo Alena 1954-05-13 Minsk BLR 13:29.52 - 10:35.23 841
2 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 14:16.35 - 11:11.98 735
3 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 18:41.28 - 14:39.87 270

[K65]

1 Tukendorf Barbara 1952-12-03 Warszawa POL 20:58.02 - 15:30.81 191

[M35]

1 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 08:44.91 - 08:40.29 854
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 08:47.65 - 08:43.01 840
3 Wiśniowski Krzysztof 1982-04-07 Bolesławiec POL 09:04.31 - 08:59.52 754
4 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 09:22.03 - 09:17.08 669
5 Szulik Grzegorz 1981-06-17 Jastrzębie-Zdrój POL 09:36.92 - 09:31.84 601
6 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 10:12.98 - 10:07.59 451
7 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 10:18.91 - 10:13.46 429
8 Glugla Mariusz 1978-09-30 Świecie POL 10:20.98 - 10:15.52 421
9 Bednarek Jakub 1981-06-27 Częstochowa POL 10:45.90 - 10:40.22 333
10 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 11:27.87 - 11:21.82 209
11 Stawski Paweł 1981-11-25 Płock POL 11:37.63 - 11:31.49 184
12 Vinterhryn Andrei 1981-10-23 Viktoria BLR 13:04.86 - 12:57.95 32
- Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia POL DNS - DNS 0
- Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL DNS - DNS 0
- Omąkowski Jarosław 1980-11-03 Łódź POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
- Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL DNF - DNF 0

[M40]

1 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 09:35.16 - 09:10.66 699
2 Plesiński Mariusz 1973-08-08 Świętoszów POL 09:48.01 - 09:22.96 641
3 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa POL 09:48.87 - 09:23.78 637
4 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL 09:55.10 - 09:29.75 610
5 Kasiachenka Siarhei 1974-10-04 Viktoria BLR 10:25.47 - 09:58.82 486
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 11:15.07 - 10:46.31 313
7 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 11:29.03 - 10:59.68 271
8 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 12:31.44 - 11:59.43 121
9 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 12:48.28 - 12:15.55 91

[M45]

1 Zhauronak Henadzi 1972-09-20 Viktoria BLR 09:22.55 - 08:39.35 859
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 09:26.68 - 08:43.16 839
3 Karaliou Kiryl 1970-09-25 Viktoria BLR 09:39.85 - 08:55.32 776
4 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 09:42.87 - 08:58.11 761
5 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 09:52.72 - 09:07.20 716
6 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 10:14.26 - 09:27.08 622
7 Bazimierowski Sylwester 1971-09-24 Dolaszewo POL 10:17.97 - 09:30.51 607
8 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 10:28.98 - 09:40.67 562
9 Gałkowski Dariusz 1969-05-22 Sławno POL 10:40.58 - 09:51.38 516
10 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 10:54.32 - 10:04.07 465

[M50]

1 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 10:30.98 - 09:20.50 653
2 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 10:55.69 - 09:42.45 554
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 11:18.67 - 10:02.86 470
4 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 11:31.89 - 10:14.61 424
5 Krupitsa Yury 1963-07-18 Run4Fun.by POL 11:38.90 - 10:20.83 401
6 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 13:02.58 - 11:35.17 175

[M55]

1 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 10:18.27 - 08:46.95 819
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 10:34.54 - 09:00.82 748
3 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 10:40.49 - 09:05.89 723
4 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 12:12.91 - 10:24.66 387

[M60]

1 Rymasheuski Aliaksandr 1957-01-20 Amatar BLR 10:13.24 - 08:19.61 968
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 10:28.52 - 08:32.06 899
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 10:56.20 - 08:54.61 779
4 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 12:23.99 - 10:06.13 457
5 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 15:03.36 - 12:15.97 90
- Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL DNF - DNF 0

[M65]

1 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL 12:37.87 - 09:47.27 533
2 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 12:53.70 - 09:59.54 483
3 Dren Anatoli 1951-01-12 Kołobok BLR 12:58.37 - 10:03.16 468
4 Majłowski Aleksander 1950-04-01 Gorzów Wlkp. POL 13:18.05 - 10:18.41 410
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 12:44.74 - 09:19.94 655
2 Suddziankou Uladzimir 1946-10-01 Amatar BLR 12:56.61 - 09:28.63 615
3 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła GBR 14:47.39 - 10:49.75 302
4 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 15:24.39 - 11:16.84 222
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 16:10.17 - 11:50.36 140
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 15:28.61 - 10:36.84 345

[M80]

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 19:10.20 - 12:09.92 101

[pk]

1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 08:54.74 - 08:54.74 779

3000m chód

[K45]

1 Khmialnitskaya Larisa 1971-09-23 Minsk BLR 15:30.17 - 13:58.64 1001
2 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 16:44.43 - 15:05.59 906
3 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:48.03 - 16:02.94 829

[K80]

1 Kotsuba Polina 1934-10-14 Minsk BLR 29:42.23 - 18:13.93 665

[M35]

1 Andrusheuski Aliaksandr 1978-03-04 Grodnopbłsport BLR 16:53.01 - 16:23.63 591
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 23:56.39 - 23:14.73 128
- Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:04.17 - 13:13.18 917

[M45]

1 Aksinushkin Aliaksandr 1968-06-05 Rogaczou BLR 18:07.79 - 16:26.41 586
- Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:40.96 - 16:18.15 599
2 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 19:49.15 - 17:17.65 511
3 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 21:33.70 - 18:48.88 390
4 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 21:35.64 - 18:50.58 387

[M55]

1 Semianovich Leanid 1962-07-18 Krok BLR 14:46.82 - 12:22.27 1016
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 15:54.30 - 13:18.75 906
3 Turczyński Aleksander 1959-01-09 Białystok POL 17:37.22 - 14:44.89 751
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 17:47.29 - 14:53.32 736
5 Shabeka Henadzi 1960-11-07 Viciebsk BLR 18:51.32 - 15:46.91 648
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 18:58.24 - 15:52.71 639

[M60]

1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 15:41.70 - 12:33.36 994
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 15:49.43 - 12:39.54 982
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 17:48.91 - 14:15.13 803

[M65]

1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 15:49.56 - 12:03.18 1054
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 17:34.36 - 13:23.00 898
3 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 22:16.49 - 16:57.87 540
4 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 24:41.57 - 18:48.36 390

[M70]

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 20:27.62 - 14:46.10 749
2 Kruhlikau Valery 1946-01-05 Meta BLR 21:09.25 - 15:16.14 698
3 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 21:11.59 - 15:17.83 695
4 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 23:52.72 - 17:14.14 516

[M75]

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 26:27.37 - 18:00.36 452

200m

[K30]

- Bachmatiuk Magdalena 1986-01-14 Piła POL DNS - DNS 0

[K35]

1 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 32.02 0 31.33 601
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 34.43 0 33.69 477

[K40]

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 26.05 0 24.48 1041
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.57 0 27.79 814
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 30.42 0 28.59 763
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 31.24 0 29.36 715
5 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 31.95 0 30.03 675
6 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 32.77 0 30.80 631
7 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 32.98 0 31.00 620
8 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 33.58 0 31.56 588
9 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 33.64 0 31.62 585
10 Belaya Sviatlana 1977-11-18 Saligorsk BLR 35.89 0 33.73 475
- Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL DNS - DNS 0

[K45]

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 31.75 0 28.66 758
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 32.48 0 29.32 718
3 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 32.76 0 29.57 703
- Yurkova Alena 1970-01-10 Minsk BLR DNS - DNS 0
- Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL DNF - DNF 0

[K50]

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 33.42 0 28.95 740
2 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 36.35 0 31.49 592

[K55]

1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 38.04 0 31.61 586
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 38.70 0 32.16 556
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

[K60]

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 38.67 0 30.78 632
2 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 43.62 0 34.72 428

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 52.54 0 32.69 528

[M35]

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 22.76 0 22.37 891
2 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 23.91 0 23.50 749
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 24.32 0 23.90 702
4 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 25.34 0 24.90 591
5 Kmieciak Robert 1981-11-04 Toruń POL 26.23 0 25.78 501
6 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 26.38 0 25.93 486
7 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków POL 27.01 0 26.55 428
8 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 27.39 0 26.92 395
9 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 28.21 0 27.72 329
10 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 28.73 0 28.24 288
- Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Klóska Dariusz 1979-05-13 Złotów POL DNS - DNS 0
- Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 24.04 0 22.81 834
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.09 0 23.81 713
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 26.30 0 24.95 585
4 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL 26.46 0 25.11 569
5 Salauyeu Vitali 1976-12-23 Master BLR 27.67 0 26.25 456
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 29.07 0 27.58 340
7 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 30.06 0 28.52 268

[M45]

1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 25.10 0 22.99 812
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 26.15 0 23.95 696
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 26.41 0 24.19 669
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 26.62 0 24.38 647
5 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 26.65 0 24.41 644
6 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 27.12 0 24.84 597
7 Olender Adam 1968-07-29 Toruń POL 28.31 0 25.93 486
8 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 28.42 0 26.03 477
9 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 29.46 0 26.98 390
10 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 31.25 0 28.62 261

[M50]

1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 27.01 0 23.88 704
2 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 27.75 0 24.53 631
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 28.12 0 24.86 595
4 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 28.17 0 24.90 591
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 29.15 0 25.77 502
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 29.53 0 26.10 470
7 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 30.66 0 27.10 380
8 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 33.47 0 29.59 197
- Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL DNS - DNS 0
- Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 27.59 0 23.54 745
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 27.84 0 23.75 720
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 30.49 0 26.01 478
4 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 32.06 0 27.35 359
5 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 36.60 0 31.22 109
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 26.98 0 22.19 915
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 27.25 0 22.42 885
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 29.40 0 24.18 670
4 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 30.02 0 24.69 613
5 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 30.96 0 25.47 532
6 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 31.66 0 26.04 476
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 32.37 0 26.63 421
8 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 34.32 0 28.23 289

[M65]

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 28.62 0 22.60 861
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 29.03 0 22.92 821
3 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 29.79 0 23.52 747
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 30.11 0 23.77 717
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 32.00 0 25.26 553
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 33.17 0 26.19 461
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 35.04 0 26.37 445
2 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 35.39 0 26.63 421
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 37.06 0 27.89 315
- Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 30.79 0 21.91 952
2 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 33.64 0 23.94 697
3 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 34.84 0 24.79 603
4 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 38.99 0 27.75 326
5 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 39.29 0 27.96 310

[M80]

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 40.58 0 27.05 384
2 Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR 44.73 0 29.82 183
3 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 54.39 0 36.26 0
- Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL DNS - DNS 0

[pk]

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 24.09 0 24.09 680
2 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 30.20 0 30.20 665

400m

[K35]

- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL DNS - DNS 0

[K40]

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:08.99 - 01:04.08 767
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 01:11.15 - 01:06.08 713
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 01:11.74 - 01:06.63 698
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:12.03 - 01:06.90 691

[K45]

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 01:12.69 - 01:04.89 745
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 01:16.11 - 01:07.94 664
3 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 01:16.97 - 01:08.71 645
4 Lenkavets Sviatlana 1970-03-24 Grodno BLR 01:18.03 - 01:09.66 621

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 01:17.63 - 01:03.50 783
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 01:43.10 - 01:24.34 311
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

[K60]

- Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL DNS - DNS 0

[K65]

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 01:47.27 - 01:19.04 411

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:06.80 - 01:50.36 22

[M35]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 52.41 - 50.80 840
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 53.08 - 51.45 805
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 54.67 - 52.99 726
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 55.11 - 53.42 704
5 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 59.67 - 57.84 503
6 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 59.69 - 57.86 502
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 01:04.28 - 01:02.31 334
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 54.56 - 51.20 818
2 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 57.26 - 53.73 689
3 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 57.71 - 54.16 668
4 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL 58.17 - 54.59 648
5 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 59.95 - 56.26 571
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 55.04 - 49.93 887
2 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodnopbłsport BLR 56.49 - 51.24 816
3 Kontonis Dionisios 1969-02-06 Minos Pedas GRC 56.63 - 51.37 809
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 58.32 - 52.90 730
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 59.56 - 54.03 675
6 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła POL 01:00.47 - 54.85 636
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 01:05.95 - 59.82 424
- Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 58.88 - 51.53 801
2 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 01:00.59 - 53.02 724
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.07 - 53.44 703
4 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 01:09.37 - 01:00.71 391
5 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 01:17.53 - 01:07.85 172
- Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNF - DNF 0
- Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL DNF - DNF 0

[M55]

1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 59.99 - 50.51 855
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 01:02.87 - 52.94 728
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 01:03.30 - 53.30 710
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 01:06.02 - 55.59 601
5 Maruk Mikalai 1958-12-13 Run4Fun.by BLR 01:07.90 - 57.17 532
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:09.42 - 58.45 478
7 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 01:10.50 - 59.36 442
8 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 01:28.79 - 01:14.76 45

[M60]

1 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:08.15 - 55.02 628
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:08.57 - 55.36 612
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:09.45 - 56.07 580
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.78 - 57.14 533
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 01:12.19 - 58.28 485
6 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 01:18.28 - 01:03.20 305
7 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 01:23.38 - 01:07.31 186
8 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 01:24.50 - 01:08.22 163
- Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:03.69 - 49.07 935
2 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 01:07.17 - 51.75 789
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 01:09.12 - 53.25 713
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 01:09.56 - 53.59 696
5 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 01:12.72 - 56.02 582
6 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 01:13.10 - 56.32 569
7 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 01:16.19 - 58.70 468
8 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:18.17 - 01:00.22 409
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:28.10 - 01:07.87 172
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 01:12.77 - 53.17 717
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 01:46.84 - 01:18.06 13

[M75]

1 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 01:20.58 - 55.37 612
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:26.25 - 59.26 446
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 01:39.98 - 01:08.70 152
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 02:08.73 - 01:28.45 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[M80]

- Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR DNS - DNS 0

[pk]

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 55.51 - 55.51 605

800m

[K35]

1 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 02:46.97 - 02:41.43 535

[K40]

1 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 02:37.69 - 02:26.48 731
2 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 02:44.02 - 02:32.36 650
3 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 02:47.65 - 02:35.73 606
4 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 02:55.51 - 02:43.03 516
5 Karazhan Natallia 1974-06-10 Viktoria BLR 03:41.58 - 03:25.83 133

[K45]

1 Karnatsevich Halina 1969-11-02 Grodnopbłsport BLR 02:48.40 - 02:29.98 682
2 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 02:52.58 - 02:33.70 633
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 03:00.33 - 02:40.60 545

[K55]

1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 03:01.36 - 02:27.17 721
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 03:49.72 - 03:06.42 275

[K65]

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 04:04.70 - 02:57.63 357

[K80]

1 Kotsuba Polina 1934-10-14 Minsk BLR 06:46.11 - 03:52.82 20

[M35]

1 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 02:04.71 - 02:01.19 740
2 Busel Aleksandr 1982-07-16 Bełaruśniefc BLR 02:05.64 - 02:02.10 719
3 Khalko Dzianis 1978-09-16 Grodno BLR 02:06.19 - 02:02.63 707
4 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 02:09.22 - 02:05.58 640
5 Kotelnicki Mariusz 1980-03-29 Łódź POL 02:10.92 - 02:07.23 605
6 Pisulski Adam 1980-12-24 Żagań POL 02:11.97 - 02:08.25 583
7 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 02:18.67 - 02:14.76 455
8 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 02:21.10 - 02:17.12 412
- Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:02.95 - 01:55.44 882
2 Yakauleu Siarhei 1975-11-27 Minsk BLR 02:07.01 - 01:59.25 787
3 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 02:07.34 - 01:59.56 779
4 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 02:08.94 - 02:01.06 743
5 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 02:09.73 - 02:01.80 726
6 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 02:17.31 - 02:08.92 569
7 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 02:24.12 - 02:15.31 445
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 02:14.39 - 02:01.70 728
2 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki POL 02:15.33 - 02:02.55 709
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 02:19.44 - 02:06.28 625
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:19.60 - 02:06.42 622
5 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 02:20.59 - 02:07.32 603
6 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 02:22.91 - 02:09.42 559
7 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 02:28.55 - 02:14.53 459
8 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 02:34.95 - 02:20.32 358
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 02:46.92 - 02:31.16 202

[M50]

1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 02:20.01 - 02:02.03 721
2 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 02:22.49 - 02:04.19 671
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:22.96 - 02:04.60 662
4 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 02:25.37 - 02:06.70 616
5 Sekowski Marek 1966-04-25 Kaczmar Project POL 02:29.73 - 02:10.50 537
6 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 02:37.19 - 02:17.01 414
7 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 02:38.98 - 02:18.57 387
8 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 02:59.46 - 02:36.42 142

[M55]

1 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL 02:21.24 - 01:58.15 814
2 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 02:26.45 - 02:02.51 709
3 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 02:28.55 - 02:04.26 670
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 02:34.75 - 02:09.45 558
5 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 02:42.67 - 02:16.07 431
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 02:52.74 - 02:24.50 292
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 02:54.75 - 02:26.18 268
8 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 03:01.93 - 02:32.18 190
- Lisouski Mikhail 1960-01-04 Grodnopbłsport BLR DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL DNS - DNS 0
- Turczyński Aleksander 1959-01-09 Białystok POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 02:21.41 - 01:53.10 943
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:34.05 - 02:03.21 693
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:35.76 - 02:04.58 663
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 02:43.96 - 02:11.14 524
5 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 02:59.92 - 02:23.90 301
6 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 03:21.45 - 02:41.12 98

[M65]

1 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 02:39.10 - 02:01.06 743
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 02:41.77 - 02:03.09 696
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 02:46.25 - 02:06.50 620
4 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 02:51.62 - 02:10.59 535
5 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 03:07.35 - 02:22.55 322
6 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL 03:24.12 - 02:35.31 154

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:43.91 - 01:57.87 821
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 03:37.17 - 02:36.17 145
3 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 03:45.19 - 02:41.93 91
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 03:58.53 - 02:40.67 102
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 06:14.57 - 04:12.31 0
- Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL DNS - DNS 0

[M80]

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:35.35 - 02:51.63 28

[pk]

1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 02:06.53 - 02:06.53 620
2 Szymczak Paulina 2000-09-13 Łódź POL 02:33.12 - 02:33.12 640

skok w dal

[K35]

1 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 4.51 0 4.85 702
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 3.77 0 4.05 520

[K40]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 4.82 0 5.57 867
2 Mielcarek Anna 1978-02-10 Tarnowskie Góry POL 4.30 0 4.97 729
3 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 3.42 0 3.95 497

[K45]

1 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 3.67 0 4.56 635
2 Yurkova Alena 1970-01-10 Minsk BLR 2.46 0 3.05 297

[K55]

1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 3.74 0 5.36 819
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 3.58 0 5.13 766
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 3.21 0 4.60 644
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 3.10 0 4.45 610

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.77 0 6.25 1026

[M35]

1 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych POL 5.84 0 6.15 741
2 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 5.65 0 5.95 700
3 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 5.57 0 5.87 684
4 Śliwka Rafał 1982-03-17 Szczecin POL 5.13 0 5.40 589
5 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie POL 5.12 0 5.39 587
6 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 4.80 0 5.06 521
7 Zrazek Piotr 1978-07-20 Łowicz POL 4.24 0 4.47 403

[M40]

1 Ozimiński Rafał 1977-04-05 Włocławek POL 6.62 0 7.46 1012
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 4.79 0 5.40 589
3 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 4.32 0 4.87 482

[M45]

1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 5.48 0 6.60 834
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 5.45 0 6.57 828
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 4.77 0 5.75 660
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 4.68 0 5.64 637
5 Olender Adam 1968-07-29 Toruń POL 4.63 0 5.58 625
6 Lenart Jacek 1970-08-30 Zgorzelec POL 4.57 0 5.51 611
7 Ulewski Tomasz 1970-03-07 Ryjewo POL 4.07 0 4.90 488

[M50]

1 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 5.27 0 6.79 873
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 4.65 0 5.99 709
3 Gołębiowski Marek 1964-02-06 Chróścice POL 4.50 0 5.80 670
4 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL 4.43 0 5.71 652
5 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 4.21 0 5.43 595

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 5.54 0 7.64 1050
2 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 5.07 0 6.99 914
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.74 0 6.53 819
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 4.51 0 6.22 756

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 5.44 0 8.02 1130
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 5.22 0 7.70 1063
3 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 4.84 0 7.14 946
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 4.00 0 5.90 690
5 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 3.81 0 5.62 633
- Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 4.86 0 7.67 1056
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 4.52 0 7.13 943
3 Szydłowski Stanisław 1950-11-14 Wrocław POL 4.52 0 7.13 943
4 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 4.45 0 7.02 921
5 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 4.12 0 6.50 813
6 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 4.00 0 6.31 774
7 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 2.83 0 4.46 401

[M70]

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 4.07 0 6.87 889
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 3.58 0 6.04 719
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 2.81 0 4.74 457
4 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 2.59 0 4.37 383
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 3.78 0 6.82 879
2 Michalski Wojciech 1942-10-17 Warszawa POL 3.14 0 5.67 644
3 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 2.44 0 4.40 389

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 2.82 0 5.44 597

skok wzwyż

[K40]

1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 1.26 - 1.45 613
- Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL DNS - DNS 0

[K45]

1 Kurtcan Aycan 1968-05-22 Izmir Athletics Sport Clu TUR 1.46 - 1.78 966
- Politowska Violetta 1972-04-21 Toruń POL DNS - DNS 0

[K50]

1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 1.26 - 1.63 804

[K55]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 1.36 - 1.88 1075
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 1.21 - 1.67 847
3 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 1.21 - 1.67 847

[M35]

1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 1.86 - 1.99 856
2 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 1.56 - 1.67 552
- Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 1.66 - 1.88 751

[M45]

1 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk BLR 1.71 - 2.04 904
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.71 - 2.04 904
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 1.56 - 1.86 732
3 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 1.56 - 1.86 732
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 1.41 - 1.68 562
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 1.36 - 1.62 506
6 Ulewski Tomasz 1970-03-07 Ryjewo POL 1.26 - 1.50 394

[M50]

1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 1.61 - 2.02 885
2 Gołębiowski Marek 1964-02-06 Chróścice POL 1.41 - 1.77 646
3 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 1.36 - 1.71 590
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 1.26 - 1.58 468

[M55]

1 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 1.66 - 2.20 1059
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 1.41 - 1.87 741
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 1.41 - 1.87 741
4 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 1.36 - 1.80 675
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.36 - 1.80 675
- Kopciowski Zenon 1960-12-15 Frank POL DNS - DNS 0
- Zakrzewski Andrzej 1959-07-27 Gdynia POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL 1.56 - 2.18 1040
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 1.51 - 2.11 972
3 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 1.46 - 2.04 904

[M65]

1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 1.46 - 2.15 1011
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.41 - 2.07 933
- Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL BW - BW 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 1.39 - 2.16 1020
2 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 1.36 - 2.11 972
3 Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL 1.21 - 1.88 751
4 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 1.21 - 1.88 751
5 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 1.16 - 1.80 675
- Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 1.24 - 2.03 894
2 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 1.21 - 1.98 846
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 1.06 - 1.73 609

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 1.01 - 1.74 618

trójskok

[K30]

1 Bachmatiuk Magdalena 1986-01-14 Piła POL 9.90 0 9.90 646

[K35]

1 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 10.17 0 10.44 706

[K40]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 11.00 0 12.23 907
2 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 7.55 0 8.40 481

[K50]

- Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL DNS - DNS 0

[K55]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.40 0 11.90 870

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 8.11 0 13.49 1051

[M35]

1 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 8.17 0 8.19 235

[M40]

1 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 10.19 0 10.99 519
- Ozimiński Rafał 1977-04-05 Włocławek POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 11.97 0 13.87 820
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 11.33 0 13.13 742
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 10.59 0 12.27 652
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0
- Ulewski Tomasz 1970-03-07 Ryjewo POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Czop Stanisław 1965-10-30 Chłaniówek POL 12.00 0 14.95 934
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 11.60 0 14.45 881
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 11.03 0 13.74 806
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 8.95 0 11.15 536
- Gołębiowski Marek 1964-02-06 Chróścice POL DNS - DNS 0
- Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 10.91 0 14.61 898
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 9.96 0 13.34 764
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.93 0 13.30 760
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 9.22 0 12.35 660
5 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 8.80 0 11.78 601

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 11.56 0 16.64 1116
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 10.37 0 14.93 932
3 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 8.65 0 12.45 670
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 8.59 0 12.36 661

[M65]

1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 10.44 0 16.15 1063
2 Szydłowski Stanisław 1950-11-14 Wrocław POL 9.55 0 14.77 915
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 8.75 0 13.54 785
4 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL 8.35 0 12.92 720
- Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 10.24 0 17.03 1159
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 7.25 0 12.06 630
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 5.13 0 9.17 333
- Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL DNS - DNS 0

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 5.97 0 11.47 569
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 4.44 0 8.53 269

skok o tyczce

[M35]

1 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 3.51 - 3.76 610
2 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych POL 3.21 - 3.44 522

[M45]

1 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 4.15 - 5.12 991
2 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 3.21 - 3.96 665
3 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa POL 2.31 - 2.85 362

[M50]

1 Boratyn Dariusz 1967-05-17 Warszawa POL 2.51 - 3.32 490
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 2.11 - 2.79 346

[M55]

1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 2.51 - 3.56 555
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 2.31 - 3.28 479

[M60]

1 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 2.31 - 3.51 542

[M65]

1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 1.71 - 2.79 346
- Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.31 - 4.33 768
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL BW - BW 0

[M80]

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 1.61 - 3.24 468

pchnięcie kulą

[K35]

4,00 kg

1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo POL 9.26 - 9.26 495
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 7.55 - 7.55 390

[K40]

4,00 kg

1 Hermaniuk Nataliua 1975-03-30 Grodnomasters BLR 12.17 - 13.01 727
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 9.48 - 10.13 549
- Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL DNS - DNS 0

[K45]

4,00 kg

1 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów POL 8.38 - 10.27 557

[K50]

3,00 kg

1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr BLR 13.71 - 16.69 955
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 10.37 - 12.63 703
3 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 7.32 - 8.91 473

[K55]

3,00 kg

1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 11.64 - 16.25 928
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 9.37 - 13.08 731
3 Warzecha Beata 1963-01-25 PKWLA Sopot POL 8.03 - 11.21 615
4 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 7.79 - 10.88 595
5 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 7.74 - 10.81 591

[K60]

3,00 kg

1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 9.30 - 14.89 843
2 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 7.42 - 11.88 657

[K65]

3,00 kg

1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 7.13 - 13.10 732
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 5.67 - 10.42 566
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 5.33 - 9.79 528
- Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K70]

3,00 kg

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 7.74 - 16.31 932
2 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 6.09 - 12.83 716

[K75]

2,00 kg

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 7.31 - 17.66 1016
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 6.76 - 16.33 933

[K80]

2,00 kg

1 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 5.69 - 15.77 898

[K85]

2,00 kg

1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz POL 4.47 - 14.75 835

[M35]

7,26 kg

1 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 14.67 - 14.67 800
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 14.01 - 14.01 761
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 12.66 - 12.66 680
4 Hliabovich Yury 1979-04-21 Grodno BLR 12.31 - 12.31 659
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 10.29 - 10.29 539

[M40]

7,26 kg

1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.32 - 13.06 704
2 Gawłowski Tomasz 1973-04-17 Łódź POL 12.03 - 12.75 685
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 11.39 - 12.07 645
4 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 11.32 - 12.00 641
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 9.47 - 10.04 524
6 Mazurkiewicz Paweł 1977-02-16 Szczecin POL 7.24 - 7.67 383

[M45]

7,26 kg

1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 13.47 - 15.91 874
2 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze POL 12.64 - 14.93 816
3 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 12.45 - 14.70 802
4 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg POL 11.48 - 13.56 734
5 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 10.96 - 12.94 697
6 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 10.88 - 12.85 691
7 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 10.82 - 12.78 687
8 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 10.52 - 12.43 666
9 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 10.16 - 12.00 641
10 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 9.43 - 11.14 589

[M50]

6,00 kg

1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 15.01 - 17.96 997
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 12.67 - 15.16 829
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 11.97 - 14.32 779
4 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 10.72 - 12.82 689
5 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 8.28 - 9.91 516
- Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL DNS - DNS 0

[M55]

6,00 kg

1 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 11.50 - 15.33 839
2 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 9.80 - 13.06 704
3 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 8.36 - 11.14 589
4 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 8.23 - 10.97 579

[M60]

5,00 kg

1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 14.29 - 19.37 1082
2 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 14.06 - 19.06 1063
3 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 13.23 - 17.94 996
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 12.49 - 16.93 935
5 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Hunfeld POL 11.97 - 16.23 893
6 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL 11.39 - 15.44 846
7 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 10.77 - 14.60 796
8 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 9.86 - 13.37 722
- Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M65]

5,00 kg

1 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń POL 12.29 - 18.57 1034
2 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 12.03 - 18.17 1010
3 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 11.90 - 17.98 998
4 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 11.75 - 17.75 985
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 11.12 - 16.80 928
6 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca POL 10.81 - 16.33 899
7 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 10.55 - 15.94 876
8 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 10.27 - 15.51 850
9 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL 9.78 - 14.77 806
10 Trescher Jerzy 1950-02-06 Aleksandrów Kujawski POL 9.62 - 14.53 792
11 Baura Marian 1952-06-19 Ostrów Wlkp. POL 9.56 - 14.44 786
12 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 9.55 - 14.43 786
13 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 8.22 - 12.42 666
14 Kret Zdzisław 1952-03-06 Rzeszów POL 6.26 - 9.46 490
- Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL DNS - DNS 0
- Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0

[M70]

4,00 kg

1 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 13.25 - 19.95 1117
2 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot POL 12.53 - 18.86 1051
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 12.52 - 18.85 1051
4 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 11.41 - 17.18 950
5 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 11.27 - 16.97 938
6 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 9.75 - 14.68 801
7 Muchewicz Edward 1948-01-17 Bydgoszcz POL 9.03 - 13.59 735
- Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0
- Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL DNS - DNS 0

[M75]

4,00 kg

1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 11.80 - 19.79 1107
2 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 11.13 - 18.67 1040
3 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 10.49 - 17.60 976
4 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 9.46 - 15.87 872
5 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 8.84 - 14.83 810
6 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 8.46 - 14.19 771
7 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 7.82 - 13.12 707

[M80]

3,00 kg

1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 9.38 - 17.53 971
- Chuchro Stanisław 1937-02-25 Wałcz POL DNS - DNS 0

[M90]

3,00 kg

1 Mielcarek Władysław 1925-10-10 Bydgoszcz POL 5.84 - 16.76 925

ciężarek

[K40]

9,08 kg

1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 8.66 - 12.16 0

[K45]

9,08 kg

1 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów POL 7.60 - 11.49 0

[K50]

7,26 kg

1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr BLR 10.54 - 13.70 0
2 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 7.73 - 10.05 0

[K55]

7,26 kg

1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 7.56 - 10.58 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 6.50 - 9.10 0

[K60]

5,45 kg

1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 10.03 - 12.22 0

[K65]

5,45 kg

1 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 9.34 - 12.26 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 7.93 - 10.41 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 6.38 - 8.37 0
- Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K70]

5,45 kg

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 9.61 - 13.58 0
2 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 8.31 - 11.74 0

[K75]

4,00 kg

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 8.30 - 12.63 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 8.21 - 12.49 0

[K80]

4,00 kg

1 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 6.40 - 10.49 0

[M35]

15,88 kg

1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 13.62 - 14.15 774
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 10.04 - 10.43 550
- Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Kozłowski Damian 1978-08-26 Poznań POL DNS - DNS 0

[M40]

15,88 kg

1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 13.32 - 14.96 805
2 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 12.73 - 14.29 766

[M45]

15,88 kg

1 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 12.72 - 15.43 862
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 10.72 - 13.01 714
3 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 10.49 - 12.73 697
4 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 9.93 - 12.05 656
- Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki POL DNS - DNS 0

[M50]

11,34 kg

1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 18.65 - 20.67 944
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 11.89 - 13.18 580
3 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 10.55 - 11.69 508
- Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL DNS - DNS 0

[M55]

11,34 kg

1 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec POL 19.76 - 23.66 1083
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 14.30 - 17.12 765
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 11.12 - 13.32 582
4 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 7.65 - 9.16 384

[M60]

9,08 kg

1 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 20.45 - 23.67 1128
2 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Hunfeld POL 14.37 - 16.63 773
3 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 13.60 - 15.74 728
4 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 13.38 - 15.49 716
5 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 11.72 - 13.56 620
- Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL DNS - DNS 0
- Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL DNS - DNS 0

[M65]

9,08 kg

1 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 14.70 - 18.39 927
2 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 13.36 - 16.71 837
3 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 11.72 - 14.66 726
4 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 11.67 - 14.60 723
5 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL 11.41 - 14.27 706
6 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 11.31 - 14.15 699
- Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL DNS - DNS 0
- Kret Zdzisław 1952-03-06 Rzeszów POL DNS - DNS 0
- Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0

[M70]

7,26 kg

1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 17.55 - 21.21 1086
2 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 14.85 - 17.95 909
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 14.56 - 17.60 890
4 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot POL 13.78 - 16.66 838
5 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 13.76 - 16.63 837
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 12.50 - 15.11 755
- Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0
- Muchewicz Edward 1948-01-17 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0

[M75]

7,26 kg

1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 14.63 - 19.11 976
2 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 11.58 - 15.13 759
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 9.98 - 13.04 647
4 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 9.47 - 12.37 611
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 9.02 - 11.78 579

[M80]

5,45 kg

1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 17.66 - 21.59 1452
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 9.13 - 11.16 717

Sztafeta 4x200m

[K35]

1 Pawłowska Dorota, Wiraszka Barbara, Brulińska Monika, Pieczulis Krystyna 02:17.00 - - -

[M35]

1 Busel Aleksandr, Karankevich Andrei, Misiuchenka Siarhei, Khalko Dzianis 01:44.87 - - -
2 Moczek Tomasz, Wojnarowicz Janusz, Lenart Jacek, Zalewski Robert 01:57.91 - - -
3 Cuber Wojciech, Trębski Krzysztof, Góra Sylwester, Kozak Arkadiusz 02:02.08 - - -

[M40]

1 Salauyeu Vitali, Maruk Mikalai, Salodki Yury, Mokhan Aliaksandr 02:02.85 - - -

[M60]

1 Macioł Andrzej, Cichończuk Antoni, Nagórek Krzysztof, Dryps Ryszard 02:12.16 - - -
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Komunikat końcowy

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

60m ppł‚. (28)

[K40] - 60m ppł‚. (1)    76,20 cm

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 9.68 - 9.06 973

[K55] - 60m ppł‚. (2)    76,20 cm

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 12.96 - 10.05 792
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 14.54 - 11.27 595

[M45] - 60m ppł‚. (5)    100,00 cm

1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 9.09 - 8.10 1040
2 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 11.02 - 9.82 622
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.26 - 10.03 579
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 11.37 - 10.13 558
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DNF - DNF 0

[M50] - 60m ppł‚. (3)    91,40 cm

1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 10.65 - 9.35 726
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 11.87 - 10.43 500
3 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 12.28 - 10.79 434

[M55] - 60m ppł‚. (4)    91,40 cm

1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 11.58 - 9.65 659
2 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 12.29 - 10.24 537
3 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 13.11 - 10.93 409
4 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 13.13 - 10.94 408

[M60] - 60m ppł‚. (4)    84,00 cm

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 9.46 - 7.78 1129
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 9.75 - 8.02 1062
3 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 10.48 - 8.62 902
4 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 12.04 - 9.90 605

[M65] - 60m ppł‚. (3)    84,00 cm

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 9.54 - 7.36 1252
2 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL 17.95 - 13.84 62
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0

[M70] - 60m ppł‚. (4)    76,20 cm

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 11.25 - 8.43 952
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 13.51 - 10.12 560
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 14.58 - 10.92 411
- Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL DNS - DNS 0

[M75] - 60m ppł‚. (2)    76,20 cm

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 11.95 - 8.22 1007
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 14.42 - 9.92 601

60m (110)

[K35] - 60m (3)   

1 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 8.56 - 8.41 851
2 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 9.53 - 9.36 635
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K40] - 60m (7)   

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 7.94 - 7.51 1085
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 9.01 - 8.52 825
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 9.26 - 8.76 768
4 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 9.54 - 9.02 709
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 9.56 - 9.04 705
6 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 9.68 - 9.16 678
- Mielcarek Anna 1978-02-10 Tarnowskie Góry POL DNS - DNS 0

[K45] - 60m (5)   

1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 9.29 - 8.46 839
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 9.31 - 8.48 834
3 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 9.60 - 8.74 773
4 Pryvalava Nataliya 1973-02-23 Grodno BLR 10.17 - 9.26 657
5 Zaradava Rehina 1968-11-27 Grodno BLR 10.68 - 9.73 560

[K50] - 60m (5)   

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 9.60 - 8.41 851
2 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 10.41 - 9.12 687
3 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 12.25 - 10.74 378
- Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL DNS - DNS 0
- Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL DNS - DNS 0

[K55] - 60m (6)   

1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 9.51 - 8.02 949
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 10.19 - 8.59 808
3 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 10.29 - 8.68 787
4 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 11.14 - 9.39 629
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0
- Warzecha Beata 1963-01-25 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0

[K60] - 60m (1)   

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 10.36 - 8.39 856

[K65] - 60m (2)   

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 9.46 - 7.33 1135
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 12.13 - 9.40 627

[K80] - 60m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 12.92 - 8.33 871

[M35] - 60m (10)   

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 7.16 - 7.07 922
2 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 7.36 - 7.27 831
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 7.58 - 7.48 740
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 7.66 - 7.56 707
5 Dąbkowski Piotr 1981-12-04 Pszczyna POL 7.93 - 7.83 600
6 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 8.06 - 7.96 552
7 Yurchanka Andrei 1982-04-19 Grodnopbłsport BLR 8.46 - 8.35 419
- Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0

[M40] - 60m (6)   

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 7.35 - 7.02 946
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 7.58 - 7.24 844
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 7.94 - 7.58 698
4 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 8.61 - 8.22 461
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL DNS - DNS 0
- Scheuer Bartosz 1974-07-14 Wrocław POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 60m (8)   

1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 7.76 - 7.17 876
2 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 7.94 - 7.34 800
3 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 7.99 - 7.38 783
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 8.25 - 7.62 682
5 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 8.26 - 7.63 678
6 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 8.42 - 7.78 619
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 8.56 - 7.91 570
8 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 9.07 - 8.38 410

[M50] - 60m (7)   

1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 8.04 - 7.19 867
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 8.04 - 7.19 867
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 8.09 - 7.23 849
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 8.20 - 7.33 804
5 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 8.49 - 7.59 694
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 8.63 - 7.71 646
7 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 9.24 - 8.26 448

[M55] - 60m (10)   

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 7.93 - 6.86 1024
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 8.44 - 7.30 818
3 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 8.57 - 7.41 770
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 8.61 - 7.45 753
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 8.63 - 7.46 748
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 9.45 - 8.17 478
7 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 9.52 - 8.23 458
8 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 9.55 - 8.26 448
9 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 9.99 - 8.64 332
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL DNS - DNS 0

[M60] - 60m (9)   

1 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 7.99 - 6.68 1115
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 8.02 - 6.70 1104
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 8.59 - 7.18 872
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 8.60 - 7.19 867
5 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 8.79 - 7.35 796
6 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 9.34 - 7.81 608
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 9.36 - 7.82 604
8 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 9.36 - 7.82 604
9 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 9.49 - 7.93 563

[M65] - 60m (14)   

1 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 8.31 - 6.69 1110
2 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 8.31 - 6.69 1110
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 8.71 - 7.01 951
4 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 8.75 - 7.04 937
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 8.85 - 7.12 899
6 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 9.15 - 7.36 791
7 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 9.35 - 7.52 723
8 Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL 9.85 - 7.93 563
9 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 10.30 - 8.29 438
10 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 11.21 - 9.02 234
11 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 11.73 - 9.44 145
12 Witt Henryk 1949-11-08 Sopot POL 11.84 - 9.53 129
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M70] - 60m (3)   

1 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 9.62 - 7.40 774
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 10.03 - 7.72 642
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL DNS - DNS 0

[M75] - 60m (7)   

1 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 8.82 - 6.44 1242
2 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 9.62 - 7.03 941
3 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 9.71 - 7.09 913
4 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 10.35 - 7.56 707
5 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 10.55 - 7.71 646
6 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 10.66 - 7.79 615
7 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdansk POL 11.18 - 8.17 478

[M80] - 60m (3)   

1 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały POL 12.82 - 8.81 286
2 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 13.32 - 9.15 204
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 13.58 - 9.33 166

[pk] - 60m (3)   

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 7.45 - 7.45 753
- Kwiatkowska Angelina 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POL DNS - DNS 0
- Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL DNS - DNS 0

3000m (83)

[K30] - 3000m (1)   

1 Wojtulewicz Anna 1987-04-07 Białystok POL 11:07.52 - 11:07.52 747

[K35] - 3000m (3)   

1 Kowalewska Elżbieta 1982-02-25 Zgorzelec POL 10:41.96 - 10:33.10 847
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 11:09.25 - 11:00.01 768
3 Kasko Maryna 1981-11-17 Viktoria BLR 14:47.48 - 14:35.23 278

[K40] - 3000m (5)   

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 10:41.71 - 10:07.96 924
2 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 11:46.28 - 11:09.13 743
3 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 12:36.26 - 11:56.48 616
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 12:46.66 - 12:06.33 591
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 13:36.44 - 12:53.50 479

[K45] - 3000m (1)   

- Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[K50] - 3000m (1)   

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 13:27.91 - 11:41.51 655

[K55] - 3000m (2)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 12:15.62 - 10:08.58 922
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL DNS - DNS 0

[K60] - 3000m (3)   

1 Tsukhlo Alena 1954-05-13 Minsk BLR 13:29.52 - 10:35.23 841
2 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 14:16.35 - 11:11.98 735
3 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 18:41.28 - 14:39.87 270

[K65] - 3000m (1)   

1 Tukendorf Barbara 1952-12-03 Warszawa POL 20:58.02 - 15:30.81 191

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 3000m (17)   

1 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 08:44.91 - 08:40.29 854
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 08:47.65 - 08:43.01 840
3 Wiśniowski Krzysztof 1982-04-07 Bolesławiec POL 09:04.31 - 08:59.52 754
4 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 09:22.03 - 09:17.08 669
5 Szulik Grzegorz 1981-06-17 Jastrzębie-Zdrój POL 09:36.92 - 09:31.84 601
6 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 10:12.98 - 10:07.59 451
7 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 10:18.91 - 10:13.46 429
8 Glugla Mariusz 1978-09-30 Świecie POL 10:20.98 - 10:15.52 421
9 Bednarek Jakub 1981-06-27 Częstochowa POL 10:45.90 - 10:40.22 333
10 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 11:27.87 - 11:21.82 209
11 Stawski Paweł 1981-11-25 Płock POL 11:37.63 - 11:31.49 184
12 Vinterhryn Andrei 1981-10-23 Viktoria BLR 13:04.86 - 12:57.95 32
- Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia POL DNS - DNS 0
- Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL DNS - DNS 0
- Omąkowski Jarosław 1980-11-03 Łódź POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
- Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL DNF - DNF 0

[M40] - 3000m (9)   

1 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 09:35.16 - 09:10.66 699
2 Plesiński Mariusz 1973-08-08 Świętoszów POL 09:48.01 - 09:22.96 641
3 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa POL 09:48.87 - 09:23.78 637
4 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL 09:55.10 - 09:29.75 610
5 Kasiachenka Siarhei 1974-10-04 Viktoria BLR 10:25.47 - 09:58.82 486
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 11:15.07 - 10:46.31 313
7 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 11:29.03 - 10:59.68 271
8 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 12:31.44 - 11:59.43 121
9 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 12:48.28 - 12:15.55 91

[M45] - 3000m (10)   

1 Zhauronak Henadzi 1972-09-20 Viktoria BLR 09:22.55 - 08:39.35 859
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 09:26.68 - 08:43.16 839
3 Karaliou Kiryl 1970-09-25 Viktoria BLR 09:39.85 - 08:55.32 776
4 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 09:42.87 - 08:58.11 761
5 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 09:52.72 - 09:07.20 716
6 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 10:14.26 - 09:27.08 622
7 Bazimierowski Sylwester 1971-09-24 Dolaszewo POL 10:17.97 - 09:30.51 607
8 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 10:28.98 - 09:40.67 562
9 Gałkowski Dariusz 1969-05-22 Sławno POL 10:40.58 - 09:51.38 516
10 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 10:54.32 - 10:04.07 465

[M50] - 3000m (6)   

1 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 10:30.98 - 09:20.50 653
2 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 10:55.69 - 09:42.45 554
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 11:18.67 - 10:02.86 470
4 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 11:31.89 - 10:14.61 424
5 Krupitsa Yury 1963-07-18 Run4Fun.by POL 11:38.90 - 10:20.83 401
6 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 13:02.58 - 11:35.17 175

[M55] - 3000m (4)   

1 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 10:18.27 - 08:46.95 819
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 10:34.54 - 09:00.82 748
3 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 10:40.49 - 09:05.89 723
4 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 12:12.91 - 10:24.66 387

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M60] - 3000m (6)   

1 Rymasheuski Aliaksandr 1957-01-20 Amatar BLR 10:13.24 - 08:19.61 968
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 10:28.52 - 08:32.06 899
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 10:56.20 - 08:54.61 779
4 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 12:23.99 - 10:06.13 457
5 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 15:03.36 - 12:15.97 90
- Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL DNF - DNF 0

[M65] - 3000m (5)   

1 Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL 12:37.87 - 09:47.27 533
2 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 12:53.70 - 09:59.54 483
3 Dren Anatoli 1951-01-12 Kołobok BLR 12:58.37 - 10:03.16 468
4 Majłowski Aleksander 1950-04-01 Gorzów Wlkp. POL 13:18.05 - 10:18.41 410
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0

[M70] - 3000m (6)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 12:44.74 - 09:19.94 655
2 Suddziankou Uladzimir 1946-10-01 Amatar BLR 12:56.61 - 09:28.63 615
3 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła GBR 14:47.39 - 10:49.75 302
4 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 15:24.39 - 11:16.84 222
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 16:10.17 - 11:50.36 140
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75] - 3000m (1)   

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 15:28.61 - 10:36.84 345

[M80] - 3000m (1)   

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 19:10.20 - 12:09.92 101

[pk] - 3000m (1)   

1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 08:54.74 - 08:54.74 779

3000m chód (32)

[K45] - 3000m chód (3)   

1 Khmialnitskaya Larisa 1971-09-23 Minsk BLR 15:30.17 - 13:58.64 1001
2 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 16:44.43 - 15:05.59 906
3 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:48.03 - 16:02.94 829

[K80] - 3000m chód (1)   

1 Kotsuba Polina 1934-10-14 Minsk BLR 29:42.23 - 18:13.93 665

[M35] - 3000m chód (3)   

1 Andrusheuski Aliaksandr 1978-03-04 Grodnopbłsport BLR 16:53.01 - 16:23.63 591
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 23:56.39 - 23:14.73 128
- Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL DNS - DNS 0

[M40] - 3000m chód (1)   

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:04.17 - 13:13.18 917

[M45] - 3000m chód (2)   

1 Aksinushkin Aliaksandr 1968-06-05 Rogaczou BLR 18:07.79 - 16:26.41 586
- Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL DNS - DNS 0

[M50] - 3000m chód (4)   

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:40.96 - 16:18.15 599
2 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 19:49.15 - 17:17.65 511
3 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 21:33.70 - 18:48.88 390
4 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 21:35.64 - 18:50.58 387

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M55] - 3000m chód (6)   

1 Semianovich Leanid 1962-07-18 Krok BLR 14:46.82 - 12:22.27 1016
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 15:54.30 - 13:18.75 906
3 Turczyński Aleksander 1959-01-09 Białystok POL 17:37.22 - 14:44.89 751
4 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 17:47.29 - 14:53.32 736
5 Shabeka Henadzi 1960-11-07 Viciebsk BLR 18:51.32 - 15:46.91 648
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 18:58.24 - 15:52.71 639

[M60] - 3000m chód (3)   

1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 15:41.70 - 12:33.36 994
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 15:49.43 - 12:39.54 982
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 17:48.91 - 14:15.13 803

[M65] - 3000m chód (4)   

1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 15:49.56 - 12:03.18 1054
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 17:34.36 - 13:23.00 898
3 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 22:16.49 - 16:57.87 540
4 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 24:41.57 - 18:48.36 390

[M70] - 3000m chód (4)   

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 20:27.62 - 14:46.10 749
2 Kruhlikau Valery 1946-01-05 Meta BLR 21:09.25 - 15:16.14 698
3 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 21:11.59 - 15:17.83 695
4 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 23:52.72 - 17:14.14 516

[M75] - 3000m chód (1)   

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 26:27.37 - 18:00.36 452

200m (110)

[K30] - 200m (1)   

- Bachmatiuk Magdalena 1986-01-14 Piła POL DNS - DNS 0

[K35] - 200m (2)   

1 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 32.02 0 31.33 601
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Maz POL 34.43 0 33.69 477

[K40] - 200m (11)   

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 26.05 0 24.48 1041
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.57 0 27.79 814
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 30.42 0 28.59 763
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 31.24 0 29.36 715
5 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 31.95 0 30.03 675
6 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 32.77 0 30.80 631
7 Zelewska Marta 1977-07-18 Gdynia POL 32.98 0 31.00 620
8 Beyer-Wróblewska Monika 1975-01-26 Gdynia POL 33.58 0 31.56 588
9 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 33.64 0 31.62 585
10 Belaya Sviatlana 1977-11-18 Saligorsk BLR 35.89 0 33.73 475
- Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL DNS - DNS 0

[K45] - 200m (5)   

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 31.75 0 28.66 758
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 32.48 0 29.32 718
3 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 32.76 0 29.57 703
- Yurkova Alena 1970-01-10 Minsk BLR DNS - DNS 0
- Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL DNF - DNF 0

[K50] - 200m (2)   

1 Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL 33.42 0 28.95 740
2 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 36.35 0 31.49 592

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K55] - 200m (3)   

1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 38.04 0 31.61 586
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 38.70 0 32.16 556
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

[K60] - 200m (2)   

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 38.67 0 30.78 632
2 Majłowska Irena 1953-06-07 Gorzów Wlkp. POL 43.62 0 34.72 428

[K80] - 200m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 52.54 0 32.69 528

[M35] - 200m (15)   

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 22.76 0 22.37 891
2 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 23.91 0 23.50 749
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 24.32 0 23.90 702
4 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 25.34 0 24.90 591
5 Kmieciak Robert 1981-11-04 Toruń POL 26.23 0 25.78 501
6 Moczek Tomasz 1978-06-29 Głogów POL 26.38 0 25.93 486
7 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków POL 27.01 0 26.55 428
8 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 27.39 0 26.92 395
9 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 28.21 0 27.72 329
10 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 28.73 0 28.24 288
- Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Klóska Dariusz 1979-05-13 Złotów POL DNS - DNS 0
- Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0

[M40] - 200m (7)   

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 24.04 0 22.81 834
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.09 0 23.81 713
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 26.30 0 24.95 585
4 Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL 26.46 0 25.11 569
5 Salauyeu Vitali 1976-12-23 Master BLR 27.67 0 26.25 456
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 29.07 0 27.58 340
7 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 30.06 0 28.52 268

[M45] - 200m (10)   

1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 25.10 0 22.99 812
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 26.15 0 23.95 696
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 26.41 0 24.19 669
4 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 26.62 0 24.38 647
5 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 26.65 0 24.41 644
6 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 27.12 0 24.84 597
7 Olender Adam 1968-07-29 Toruń POL 28.31 0 25.93 486
8 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 28.42 0 26.03 477
9 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 29.46 0 26.98 390
10 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 31.25 0 28.62 261

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M50] - 200m (10)   

1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 27.01 0 23.88 704
2 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 27.75 0 24.53 631
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 28.12 0 24.86 595
4 Oskiera Adam 1965-06-30 Jaktorów POL 28.17 0 24.90 591
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 29.15 0 25.77 502
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 29.53 0 26.10 470
7 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 30.66 0 27.10 380
8 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 33.47 0 29.59 197
- Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL DNS - DNS 0
- Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[M55] - 200m (8)   

1 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 27.59 0 23.54 745
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 27.84 0 23.75 720
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 30.49 0 26.01 478
4 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 32.06 0 27.35 359
5 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 36.60 0 31.22 109
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0

[M60] - 200m (8)   

1 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 26.98 0 22.19 915
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 27.25 0 22.42 885
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 29.40 0 24.18 670
4 Godos Dionizy 1954-06-29 Pieńsk POL 30.02 0 24.69 613
5 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 30.96 0 25.47 532
6 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 31.66 0 26.04 476
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 32.37 0 26.63 421
8 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 34.32 0 28.23 289

[M65] - 200m (10)   

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 28.62 0 22.60 861
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 29.03 0 22.92 821
3 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 29.79 0 23.52 747
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 30.11 0 23.77 717
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 32.00 0 25.26 553
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 33.17 0 26.19 461
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL DNS - DNS 0

[M70] - 200m (4)   

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 35.04 0 26.37 445
2 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 35.39 0 26.63 421
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Świnoujście POL 37.06 0 27.89 315
- Goszczyński Ryszard 1947-10-19 Łódź POL DNS - DNS 0

[M75] - 200m (5)   

1 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL 30.79 0 21.91 952
2 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 33.64 0 23.94 697
3 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 34.84 0 24.79 603
4 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 38.99 0 27.75 326
5 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 39.29 0 27.96 310

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M80] - 200m (4)   

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 40.58 0 27.05 384
2 Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR 44.73 0 29.82 183
3 Chwolka Jan 1935-04-16 Gliwice POL 54.39 0 36.26 0
- Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL DNS - DNS 0

[pk] - 200m (2)   

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 24.09 0 24.09 680
2 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 30.20 0 30.20 665

400m (82)

[K35] - 400m (1)   

- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL DNS - DNS 0

[K40] - 400m (4)   

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:08.99 - 01:04.08 767
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 01:11.15 - 01:06.08 713
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 01:11.74 - 01:06.63 698
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:12.03 - 01:06.90 691

[K45] - 400m (4)   

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 01:12.69 - 01:04.89 745
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 01:16.11 - 01:07.94 664
3 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 01:16.97 - 01:08.71 645
4 Lenkavets Sviatlana 1970-03-24 Grodno BLR 01:18.03 - 01:09.66 621

[K55] - 400m (3)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 01:17.63 - 01:03.50 783
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 01:43.10 - 01:24.34 311
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

[K60] - 400m (1)   

- Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL DNS - DNS 0

[K65] - 400m (1)   

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 01:47.27 - 01:19.04 411

[K80] - 400m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:06.80 - 01:50.36 22

[M35] - 400m (9)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 52.41 - 50.80 840
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 53.08 - 51.45 805
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 54.67 - 52.99 726
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 55.11 - 53.42 704
5 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 59.67 - 57.84 503
6 Moskała Marcin 1980-08-18 Gliwice POL 59.69 - 57.86 502
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki POL 01:04.28 - 01:02.31 334
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40] - 400m (6)   

1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 54.56 - 51.20 818
2 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 57.26 - 53.73 689
3 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 57.71 - 54.16 668
4 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL 58.17 - 54.59 648
5 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 59.95 - 56.26 571
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 400m (8)   

1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok POL 55.04 - 49.93 887
2 Karankevich Andrei 1969-08-21 Grodnopbłsport BLR 56.49 - 51.24 816
3 Kontonis Dionisios 1969-02-06 Minos Pedas GRC 56.63 - 51.37 809
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 58.32 - 52.90 730
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 59.56 - 54.03 675
6 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła POL 01:00.47 - 54.85 636
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 01:05.95 - 59.82 424
- Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M50] - 400m (8)   

1 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja POL 58.88 - 51.53 801
2 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 01:00.59 - 53.02 724
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.07 - 53.44 703
4 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 01:09.37 - 01:00.71 391
5 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 01:17.53 - 01:07.85 172
- Misiowiec Piotr 1968-02-09 Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNF - DNF 0
- Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL DNF - DNF 0

[M55] - 400m (8)   

1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 59.99 - 50.51 855
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 01:02.87 - 52.94 728
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 01:03.30 - 53.30 710
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 01:06.02 - 55.59 601
5 Maruk Mikalai 1958-12-13 Run4Fun.by BLR 01:07.90 - 57.17 532
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:09.42 - 58.45 478
7 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 01:10.50 - 59.36 442
8 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 01:28.79 - 01:14.76 45

[M60] - 400m (9)   

1 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:08.15 - 55.02 628
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:08.57 - 55.36 612
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:09.45 - 56.07 580
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.78 - 57.14 533
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 01:12.19 - 58.28 485
6 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 01:18.28 - 01:03.20 305
7 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 01:23.38 - 01:07.31 186
8 Biziuk Ihar 1956-05-13 Viktoria BLR 01:24.50 - 01:08.22 163
- Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL DNS - DNS 0

[M65] - 400m (10)   

1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:03.69 - 49.07 935
2 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 01:07.17 - 51.75 789
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 01:09.12 - 53.25 713
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 01:09.56 - 53.59 696
5 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 01:12.72 - 56.02 582
6 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 01:13.10 - 56.32 569
7 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 01:16.19 - 58.70 468
8 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:18.17 - 01:00.22 409
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:28.10 - 01:07.87 172
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL DNS - DNS 0

[M70] - 400m (2)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 01:12.77 - 53.17 717
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 01:46.84 - 01:18.06 13

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M75] - 400m (5)   

1 Fefelau Uladzimir 1942-01-19 Viciebsk BLR 01:20.58 - 55.37 612
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:26.25 - 59.26 446
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL 01:39.98 - 01:08.70 152
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 02:08.73 - 01:28.45 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[M80] - 400m (1)   

- Mashei Mikalai 1938-02-16 Baranavichy BLR DNS - DNS 0

[pk] - 400m (1)   

1 Malik Mateusz 1991-11-27 Kraków POL 55.51 - 55.51 605

800m (81)

[K35] - 800m (1)   

1 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 02:46.97 - 02:41.43 535

[K40] - 800m (5)   

1 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 02:37.69 - 02:26.48 731
2 Gruchała Agnieszka 1977-03-26 Gdynia POL 02:44.02 - 02:32.36 650
3 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 02:47.65 - 02:35.73 606
4 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktoria BLR 02:55.51 - 02:43.03 516
5 Karazhan Natallia 1974-06-10 Viktoria BLR 03:41.58 - 03:25.83 133

[K45] - 800m (3)   

1 Karnatsevich Halina 1969-11-02 Grodnopbłsport BLR 02:48.40 - 02:29.98 682
2 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 02:52.58 - 02:33.70 633
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 03:00.33 - 02:40.60 545

[K55] - 800m (2)   

1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 03:01.36 - 02:27.17 721
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard Szcz. POL 03:49.72 - 03:06.42 275

[K65] - 800m (1)   

1 Kurzawska Jolanta 1949-12-12 KS Metraco Polkowice POL 04:04.70 - 02:57.63 357

[K80] - 800m (1)   

1 Kotsuba Polina 1934-10-14 Minsk BLR 06:46.11 - 03:52.82 20

[M35] - 800m (9)   

1 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 02:04.71 - 02:01.19 740
2 Busel Aleksandr 1982-07-16 Bełaruśniefc BLR 02:05.64 - 02:02.10 719
3 Khalko Dzianis 1978-09-16 Grodno BLR 02:06.19 - 02:02.63 707
4 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 02:09.22 - 02:05.58 640
5 Kotelnicki Mariusz 1980-03-29 Łódź POL 02:10.92 - 02:07.23 605
6 Pisulski Adam 1980-12-24 Żagań POL 02:11.97 - 02:08.25 583
7 Wróblewski Wiktor 1980-01-09 Gdynia POL 02:18.67 - 02:14.76 455
8 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 02:21.10 - 02:17.12 412
- Nowak Dawid 1981-10-02 Łódź POL DNS - DNS 0

[M40] - 800m (8)   

1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:02.95 - 01:55.44 882
2 Yakauleu Siarhei 1975-11-27 Minsk BLR 02:07.01 - 01:59.25 787
3 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 02:07.34 - 01:59.56 779
4 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 02:08.94 - 02:01.06 743
5 Misiuchenka Siarhei 1974-08-29 Kientaur BLR 02:09.73 - 02:01.80 726
6 Boczkowski Jerzy 1975-01-18 Nowa Ruda POL 02:17.31 - 02:08.92 569
7 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 02:24.12 - 02:15.31 445
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 800m (9)   

1 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 02:14.39 - 02:01.70 728
2 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki POL 02:15.33 - 02:02.55 709
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 02:19.44 - 02:06.28 625
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:19.60 - 02:06.42 622
5 Wojnarowicz Janusz 1972-01-05 Zgorzelec POL 02:20.59 - 02:07.32 603
6 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 02:22.91 - 02:09.42 559
7 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 02:28.55 - 02:14.53 459
8 Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL 02:34.95 - 02:20.32 358
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 02:46.92 - 02:31.16 202

[M50] - 800m (8)   

1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 02:20.01 - 02:02.03 721
2 Mokhan Aliaksandr 1965-04-03 Minsk BLR 02:22.49 - 02:04.19 671
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:22.96 - 02:04.60 662
4 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 02:25.37 - 02:06.70 616
5 Sekowski Marek 1966-04-25 Kaczmar Project POL 02:29.73 - 02:10.50 537
6 Salodki Yury 1964-05-06 Viktoria BLR 02:37.19 - 02:17.01 414
7 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 02:38.98 - 02:18.57 387
8 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice POL 02:59.46 - 02:36.42 142

[M55] - 800m (11)   

1 Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL 02:21.24 - 01:58.15 814
2 Długosz Marek 1962-09-22 Mrągowo POL 02:26.45 - 02:02.51 709
3 Dolbik Igor 1958-10-20 Run4Fun.by BLR 02:28.55 - 02:04.26 670
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 02:34.75 - 02:09.45 558
5 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice POL 02:42.67 - 02:16.07 431
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Mała Nieszawka POL 02:52.74 - 02:24.50 292
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 02:54.75 - 02:26.18 268
8 Valodchanka Mikalai 1960-08-10 Viktoria BLR 03:01.93 - 02:32.18 190
- Lisouski Mikhail 1960-01-04 Grodnopbłsport BLR DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL DNS - DNS 0
- Turczyński Aleksander 1959-01-09 Białystok POL DNS - DNS 0

[M60] - 800m (6)   

1 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 02:21.41 - 01:53.10 943
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:34.05 - 02:03.21 693
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:35.76 - 02:04.58 663
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 02:43.96 - 02:11.14 524
5 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 02:59.92 - 02:23.90 301
6 Lesiak Andrzej 1954-11-26 Łódź POL 03:21.45 - 02:41.12 98

[M65] - 800m (6)   

1 Karneenka Piotr 1952-07-09 Klub 1/b Tonus BLR 02:39.10 - 02:01.06 743
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 02:41.77 - 02:03.09 696
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 02:46.25 - 02:06.50 620
4 Korczyński Stanisław 1953-01-27 Łódź POL 02:51.62 - 02:10.59 535
5 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 03:07.35 - 02:22.55 322
6 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice POL 03:24.12 - 02:35.31 154

[M70] - 800m (5)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:43.91 - 01:57.87 821
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 03:37.17 - 02:36.17 145
3 Gawryś Czesław 1947-05-12 Duszniki Zdrój POL 03:45.19 - 02:41.93 91
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M75] - 800m (3)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 03:58.53 - 02:40.67 102
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 06:14.57 - 04:12.31 0
- Sowiński Edmund 1942-02-25 Płock POL DNS - DNS 0

[M80] - 800m (1)   

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:35.35 - 02:51.63 28

[pk] - 800m (2)   

1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa POL 02:06.53 - 02:06.53 620
2 Szymczak Paulina 2000-09-13 Łódź POL 02:33.12 - 02:33.12 640

Sztafeta 4x200m (0)

[K35] - Sztafeta 4x200m (0)   

1 Pawłowska Dorota, Wiraszka Barbara, Brulińska Monika, Pieczulis Krystyna 02:17.00 - - -

[M35] - Sztafeta 4x200m (0)   

1 Busel Aleksandr, Karankevich Andrei, Misiuchenka Siarhei, Khalko Dzianis 01:44.87 - - -
2 Moczek Tomasz, Wojnarowicz Janusz, Lenart Jacek, Zalewski Robert 01:57.91 - - -
3 Cuber Wojciech, Trębski Krzysztof, Góra Sylwester, Kozak Arkadiusz 02:02.08 - - -

[M40] - Sztafeta 4x200m (0)   

1 Salauyeu Vitali, Maruk Mikalai, Salodki Yury, Mokhan Aliaksandr 02:02.85 - - -

[M60] - Sztafeta 4x200m (0)   

1 Macioł Andrzej, Cichończuk Antoni, Nagórek Krzysztof, Dryps Ryszard 02:12.16 - - -
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web